بازی بیلیارد جاوا Java Billiard

دانلود بازی بیلیارد برای گوشی های جاوا و گوشی هایی که جاوا Java را پشتیبانی می کنند (مثل نوکیا، سونی اریکسون، ال جی، سامسونگ و …)

بازی بیلیارد جاوا Arcade Pool یکی از بهترین بازی های بیلیارد موبایل است که نسبت به اینکه بازی کم حجم می باشد اما کیفیت خوبی دارد. در مطالب قبلی سایت دانلود نسخه های دیگر بازی بیلیارد و هم چنین ۲ نسخه بازی بیلیارد کامپیوتر را برای دانلود رایگان قرار دادیم و بنا به درخواست شما نسخه دیگری از بازی بیلیارد جاوا را برای دانلود گذاشتیم.

بازی بیلیارد جاوا
:دانلود بازی بیلیارد جاوا arcade pool .

بازی بیلیارد کم حجم

تعداد بازدید: 4511

دانلود بازی بیلیارد کم حجم کامپیوتر ۸ ball pool

در پست های قبلی دانلود بازی بیلیارد مسترز را برای دانلود قرار دادیم که ۱۱ مگابایت حجم این بازی بود و شما درخواست بازی بیلیارد کم حجم کامپیوتر را دادید و در این پست بازی بیلیارد ۸ball pool که حجم کم تری دارد (حدود ۷ مگابایت) برای دانلود رایگان قرار دادیم. بازی ۸ بال از گرافیک خوب و قابل قبولی بر خوردار است و فقط فضاهای متنوع بازی Billiard Masters را ندارد و البته به همین سبب این بازی حجم کمتری دارد. در ادامه به قوانین بازی بیلیارد ۸ ball می پردازیم.

بازی کم حجم بیلیارد کامپیوتر
:دانلود بازی بیلیارد کم حجم .

دانلود بازی بیلیارد Pool billiard masters

دانلود بازی بیلیارد کامپیوتر Billiard Masters یک بازی Pool کم حجم ۳ بعدی با گرافیک خیلی خوب می باشد که قابلیت بازی ۲ نفره و تک نفره بر روی میزهای بیلیارد مختلف در محیط های متنوع جالب می باشد. از ویژگی های این بازی بیلیارد سه بعدی مشاهده بازی از زوایا و دوربین های مختلف، تنظیم دید هنگام ضربه به توپ می باشد. به اینگونه که می توانید در هنگام بازی از دید خود یا حریف خود میز بیلیارد را ببینید یا از زاویه سقف به بازی نگاه کنید و حضور در باشگاه بیلیارد را به خوبی تجربه کنید. بازی ۸ball علاوه بر یک بازی ورزشی یک بازی فکری است که قدرت تمرکز و پیش بینی را در فرد افزایش می دهد. در بازی Billiard Masters کامپیوتر علاوه بر بازی بر روی میز استاندارد بیلیارد می توانید روی میزهای متفاوت این بازی نیز بازی کرده و نیز توپ های مختلف را انتخاب کنید.

دانلود بازی بیلیارد کم حجم کامپیوتر
:دانلود دانلود بازی بیلیارد کم حجم کامپیوتر Billiard .

نسخه جدید بازی فوق العاده زیبای بیلیارد World Snooker Championship 2011 که در ۲ سایز تصویر ساخته شده است. هم اکنون میتوانید

بازی بیلیار - بازی موبایل - نوکیا - بازی سونی اریکسون
:دانلود دانلود بازی زیبای بیلیارد World Snooker Championship 2011 – جاوا .

صفحه 1 از 1 صفحه1


 
f