بازی موبایل جاوا زامبی ها مقابل حیوانات مزرعه Java Zombie vs Pets یک بازی کم حجم گوشی برای دانلود رایگان است. داستان بازی از این قرار است که زامبی ها با مزرعه حمله کرده اند و شما باید گاو و گوسفندان مزرعه را نجات دهید و به این طریق که زامبی ها و حیوانات در مزرعه به سمت یک تیغ کشنده می دوند و شما باید با کلیک روی حیوانات آن ها را از دویدن به سمت تیغه برنده دور کنید. دقت کنید که نباید زامبی ها را نجات دهید که با این کار بازی سخت تر می شود. بازی گوشی جنگ زامبی ها و حیوانات یک بازی جدید سبک ساده اما سرگرم کننده برای گوشی های جاوا (نوکیا: سیمبین، سونی اریکسون و …) می باشد.

بازی کم حجم گوشی دانلود رایگان بازی زامبی نوکیا
:دانلود دانلود بازی زامبی مقابل حیوانات Zombie vs Pets .

بازی موبایل جدید جنگی اکشن سرباز آینده تام کلنسی Tom Clancys Ghost Recon Future Soldier یک بازی پرهیجان جدید جاوا برای گوشی های سیمبین symbian3 و anna و belle و نوکیا Nokia که شما در نقش یک سرباز حرفه ای جنگجو در عملیات های جنگی مختلف مبارزه می کنید. این بازی موبایل کم حجم شامل مراحل زیبا و پر هیجان تیراندازی و جنگی است که برای دانلود قرار گرفته است.

دانلود بازی جنگی جاوا
:دانلود دانلود بازی اکشن جنگی سربازان آیندهTom Clancys Future Soldier جاوا .

بازی موبایل جنگ مدرن Modern Combat 4 Zero Hour Java از بازی های محبوب اکشن کامپیوتر و موبایل است که نسخه جاوای این بازی را شرکت  Gameloft ساخته است و این بار ورژن جدید این بازی جنگی موبایل به اسم ساعت صفر عرضه شده است. داستان این بازی جنگی ماموریتی از این قرار است که پس از جنگ هسته ای جهانی، تنها شانس برای جلوگیری از نابودی جهان در دست سربازان حرفه ای است که شما باید در نقش آنها بازی کرده و دنیا را نجات دهید. دانلود این بازی کم حجم اکشن جاوا “مدرن کمبت” در سایز ۳۲۰ در۲۴۰ و  ۳۶۰ در ۶۴۰ در ادامه مطلب قرار گرفته است.

دانلود بازی جاوا جنگی موبایل
:دانلود دانلود بازی جنگی اکشن جاوا Modern Combat 4 Java .

صفحه 1 از 1 صفحه1


 
f