دانلود بازی بد لند Bad Land

بهترین بازی های اندروید

بازی Badland براین اندروید یکی از بهترین بازیهای موبایل ارائه شده برای آندروید است که البته در ابتدا برای آیفون ارائه شد اما به خاطر استقبال بی نظیر از این بازی بد لند (سرزمین بد!) نسخه اندروید بازی Bad Land نیز برای گوشی های اندروید و تبلت های سیستم اندروید برای دانلود قرار گرفت که می توانید در ادامه این بازی موبایل که یکی از بهترین و پرطرفدارترین بازی های گوشی موبایل به شمار می رود را دانلود نمایید. بازی در جنگل مرموزی اتفاق می افتد که شما باید جلوی اتفاقات بد در این جنگل پر رمز رو راز را بگیرید. بازی بیش از ۷۰ مرحله‌ی کاملا متنوع است و علاوه بر آن دارای حالت چندنفره یا مولتی پلیر است که در آن تا ۴ نفر می‌توانید همزمان بازی کنید که بر جذابیت بازی اضافه می کند. این بازی به طرفداران بازی بسیار زیبای لیمبو پیشنهاد می شود. در ادامه دانلود بازی badland برای اندروید قرار گرفته است.

بهترین بازی اندروید
:دانلود دانلود بازی BadLand برای اندروید .

بازی موبایل اسنوکر Snooker

دانلود بازی بیلیارد کم حجم اندروید

بازی اسنوکر یکی از بازی ها محبوب است که روی میز بیلیارد انجام می شود. در مطالب قبلی سایت نسخه های مختلف بازی بیلیارد را برای گوشی و کامپیوتر برای دانلود گذاشتیم و در این پست دانلود بازی اسنوکر را برای اندروید قرار دادیم که قابل نصب روی گوشی های اندروید و تبلت آندروید می باشد. این بازی موبایل یک بازی کم حجم برای اندروید است و در این بازی جدید اندروید شما باید با قرار دادن صحیح توپ ها در داخل سوراخ های Snooker امتیاز بیشتر گرفته و حریف خود را ببرید.

اسنوکر اندروید
:دانلود دانلود بازی اینترنشنال اسنوکر .

بازی حدس کلمات

دانلود بازی کم حجم

بازی هنگ من HangMan یکی از قدیمی ترین بازی های فکری و حافظه است که دانش شما را درباره کلمات انگلیسی می سنجد. این بازی حتی سال های پیش روی کاغذ انجام می شده و حتی در کلاس های آموزش روی تخته! سال ها بعد این بازی روی کامپیوتر ارائه شد و حالا بازی هنگ من Hang Man یا بازی حدس کلمات برای اندروید برای دانلود رایگان قرار گرفته است. در این بازی موبایل شما باید کلمه خاص مورد نظر را در فرصت مشخص حدس بزنید تا طرف به دار آویخته نشود! در مرحله اول بازی با کلمات شما فقط تعداد حروف آن کلمه را می دانید و با حدس حروف جاهای خالی پر می شوند و شما به جواب بازی hangman نزدیکتر می شوید. این بازی کم حجم برای اندروید یعنی گوشی های اندروید و تبلت اندروید ارائه شده است. این بازی می تواند یک بازی آموزش زبان انگلیسی باشد که با حدس زدن کلمات، دایره لغات انگلیسی خود را قوی تر کنید.

بازی موبایل کلمات انگلیسی
:دانلود دانلود بازی هنگ من HangMan android .

دانلود بازی کم حجم

بازی فکری اعداد

بازی موبایل جدید فکری ۲۰۴۸ یک بازی جدید برای اندروید (گوشی و تبلت) است که در این بازی جالب فکری شما باید اعدادی که یکی یکی وارد جدول می شوند را با هم جور کنید تا به عدد ۲۰۴۸ برسید. قبل تر این بازی برای کامپیوتر ارائه شده بود و در حال حاضر می توانید این بازی کم حجم را روی گوشی اندروید خود بازی کنید. به طور کلی منطق جالبی در بازی وجود دارد که با شروع بازی شما را به فکر وا می دارد. هر کسی استراتژی متفاوتی برای جور کردن اعداد با هم دارد تا به عدد ۲۰۴۸ برسد و بازی را به اتمام برساند!

بازی ۲۰۴۸

در این بازی شما با قرار دادن “اعداد به توان ۲″ روی هم اعداد بزرگتر می سازید تا به عدد ۲۰۴۸ برسید، با هر حرکت شما یک عدد ۲ به جدول اضافه می شود که باید تکلیفش را زود روشن کنید و با یک ۲ دیگر جور کنید تا ۴ شود و سپس یک ۴ دیگر بسازید تا با قرار دادنش روی آن ۴ عدد ۸ را بسازید و … بازی ۲۰۴۸ یک بازی فکری جدید اندروید بسیار کم حجم است که علاقه مندان به بازی با اعداد مثل بازی سودوکو را جذب خود کرده است و برخی این بازی را شبیه بازی سودوکو نامیده اند.

بازی 2048
:دانلود دانلود بازی ۲۰۴۸ اندروید .

دانلود Bingo Dingo رایگان

بازی بینگو دینگو یک بازی جالب جدید برای اندروید است که شما را یاد بازی های ۲ بعدی شاد سگا SEGA می اندازد. داستان بازی Bingo Dingo درباره بچه اژدهای با مزه ای است که به دنبال شیشه شیر خود می گردد که توسط یک خرگوش بدجنس دزدیده شده است. در بازی بینگو دینگو شما باید به این غول با نمک کمک کنید تا شیشه شیر دوست داشتنی اش را از خرگوش ها پس بگیرد! نکته جالب بازی bingo dingo این است که شخصیت خوب بازی یک اژدها و کاراکتر بد خرگوش ها هستند!

دانلود مجانی bingo dingo
:دانلود دانلود بازی بینگو دینگو .

صفحه 1 از 2 صفحه1 2


 
f