دانلود بازی تخته نرد

تعداد بازدید: 95

بازی تخته نرد برای اندروید

دانلود بازی BackGammon 1.72

بازی BackGammon جدیدترین نسخه بازی تخته گوشی و تبلت اندروید است که بهترین بازی تخته نرد کم حجم برای گوشی است. بازی تخته نرد یکی از محبوب ترین بازی های گوشی موبایل است که در مطالب قبلی دانلود تخته نرد سیمبین (برای گوشی های نوکیا، سونی اریکسون و …) برای دانلود قرار دادیم و بنا به درخواست شما این بار دانلود تخته نرد برای اندروید را که یک بازی کم حجم قابل نصب روی تبلت و گوشی های آندروید است.

بازی موبایل تخته آندروید
:دانلود دانلود بازی تخته نرد .

دانلود رایگان بازی موبایل Anthill بازی فکری

دانلود بازی برای اندروید

بازی جدید اندروید خاکریز مورچه ها Anthill از بهترین بازی های اندروید برای گوشی و تبلت آندروید می باشد که در این پست می توانید ایت بازی را رایگان دانلود نمایید. بازی anthill یک بازی فکری استراتژیک است که شما باید به هدایت مورچه ها بپردازید. بازی anthill شبیه بازی معروف اندروید Tower Defense دفاع از برج (برج های دفاعی) است که از بهترین بازی های اندروید و آیفون بوده است. بازی خاک ریز مورچه ها که به بازی دفاع از مورچه ها هم معروف است گرافیک خیلی خوبی دارد و هیجان بالایی در بازی جریان می گیرد که شما را ساعت ها سرگرم می کند. شما باید بهترین اقدامات را برای حفظ حریم و لانه مورچه ها از دست سایر حشرات انجام دهید. دفاع زمینی و دفاع هوایی (به وسیله ساختن برج های مراقبت: حفظ لانه مورچه ها از دست حشرات پرنده!) در ادامه دانلود بازی anthill خاک ریز مورچه ها را برای شما دوست داران بازی موبایل قرار داده ایم.

دانلود بازی برای اندروید
:دانلود دانلود بازی AntHill بازی خاکریز مورچه ها .

دانلود بازی سنجاب دونده روی یخ Ice Runner که این بازی برای گوشی موبایل های اندروید Android می باشد. در این بازی موبایل شما در کارکتر یک سنجاب با مزه در یک سفر مخاطره آمیز با پرش از موانعی مثل هیولاها، گلوله های برف، شعله های آتش، تکه های یخ و زنبورها و … مراحل این بازی جالب را طی خواهید کرد. بازی سنجاب در عصر یخبندان یک بازی کم حجم موبایل است که گرافیک ساده اما زیبایی دارد و در سبک بازی های ۲بعدی هیجان انگیز ارائه شده است.

دانلود بازی موبایل سنجاب عصر یخ اندروید
:دانلود دانلود بازی سنجاب Ice runner .

بازی موبایل کم حجم angry champs یک بازی سبک برای گوشی های اندروید است. در این بازی جنگی کارتونی شما در نقش یک قهرمان عصبانی! روی یک قایق باید به دشمن خود که در قایقی دورتر است و قصد حمله به شما را دارد، طوری شلیک کنید که گلوله بمب شما قبل از شلیک دشمنتان به او اصابت کند تا به مرحله بالاتر بروید. مراحل اول این بازی دوئل تیراندازی کمی ساده است که با پیشروی در این بازی موبایل مرحله ها سخت تر و جذاب تر می شوند. دانلود این بازی جدید برای گوشی های Android قرار گرفته است.

بازی موبایل کم حجم اندروید جنگی کارتونی
:دانلود دانلود بازی جنگ روی قایق قهرمانان خشمگین Angry Champs .

دانلود بازی ماشین سواری کارتونی روی تپه Hill Climb Racing برای گوشی های اندروید Android. در این بازی موبایل بامزه شما با ماشین قرمز خود روی مسیرهای پر شیب حرکت کرده و باید مراقب باشید که اتومبیلتان چپ نکند. در مسیر جاده سکه ها را جمع کنید تا بتوانید ماشین پرسرعت تر و جالتر (حتی تانک!) بخرید. هم چنین بنزین شما محدود است و باید در مسیر گالن های بنزین را نیز جمع کنید. مسابقه بالارفتن روی تپه یک بازی کم حجم جدید موبایل است.

بازی مسابقه ماشین تپه
:دانلود دانلود بازی ماشین سواری روی تپه Hill Climb Racing .

صفحه 1 از 1 صفحه1


 
f