دانلود بازی جدید اندروید دونده نامحدود

بازی اندروید جدید infinite runner دونده یک بازی جدید موبایل است که برای گوشی های اندروید ارائه شده  است. در این بازی پرهیجان گوشی همانطور که از اسم بازی موبایل بر می آید شما باید در نقش دونده از مسیرهای سخت و جالب یه سرعت دویده و بگذرید و رقابت کنید و این مسیر دو نامتناهی است و هر چه می گذرد بازی سخت تر و جالب تر و مسیر دویدن در بازی مشکل تر و جذاب تر می شود! بازی موبایل دونده گرافیک بسیار خوب و موزیک جالبی دارد و گیم پلی سریع و روانی دارد. از دانلود بازی دونده گوشی که از جدیدترین بازیهای اندروید به شمار می رود لذت خواهید برد.

دانلود بازی جدید اندروید
:دانلود دانلود بازی Infinite Runner اندروید .

دانلود بازی اندروید جدید ببر ماهی android Tigerfish که یک بازی خنده دار و سرگرم کننده برای گوشی های آندروید است. در این بازی موبایل جالب این ماهی زرد رنگ گرسنه در آب اقیانوس حرکت می کند و به دنبال خوردن ماهی های کوچکتر از خودش و فرار از ماهیهای بزرگتر است. هم چنین با یافتن صندوق های گنج در کف آب امتیاز می گیرید. مراقب خرچنگ باشید که دشمن شماست! و کلید ها را جمع کنید که وارد مراحل جالب تر این بازی بشوید. دانلود رایگان بازی ماهی در اقیانوس برای کسانی که درخواست بازی اندروید کرده بودند.

دانلود بازی موبایل ماهی در اقیانوس ماهی خور فرار ماهی نمو
:دانلود بازی اندروید ببر ماهی گرسنه! Tigerfish .

بازی موبایل جدید اسکیت بورد Boardtastic Skateboarding 2  یک بازی اسکیت ۳D با گرافیک بالا برای گوشی های آندروید android که شما در نقش یک اسکیت باز حرفه ای با انجام حرکات نمایشی جالب در هوا امتیاز می گیرید. هم چنین می توانید بازی اسکیت را چند نفره انجام دهید و با کسب امتیاز و رقابت در برابر بازیکنان دیگر از سراسر جهان رتبه خود را در رنکینگ دنیا بالا ببرید.

بازی جدید اندروید اسکیت بورد
:دانلود دانلود بازی اسکیت بورد Boardtastic Skateboarding 2 اندروید .

صفحه 1 از 1 صفحه1


 
f