دانلود بازی تخته نرد

تعداد بازدید: 95

بازی تخته نرد برای اندروید

دانلود بازی BackGammon 1.72

بازی BackGammon جدیدترین نسخه بازی تخته گوشی و تبلت اندروید است که بهترین بازی تخته نرد کم حجم برای گوشی است. بازی تخته نرد یکی از محبوب ترین بازی های گوشی موبایل است که در مطالب قبلی دانلود تخته نرد سیمبین (برای گوشی های نوکیا، سونی اریکسون و …) برای دانلود قرار دادیم و بنا به درخواست شما این بار دانلود تخته نرد برای اندروید را که یک بازی کم حجم قابل نصب روی تبلت و گوشی های آندروید است.

بازی موبایل تخته آندروید
:دانلود دانلود بازی تخته نرد .

دانلود بازی Racing Moto

تعداد بازدید: 142

دانلود بازی کم حجم اندروید

بازی موتورسواری اندروید

بازی Racing Moto که یک بازی موتورسواری در شهر است به دلیل سبک بودن و کم حجم بودن بازی یک بازی محبوب شده است. بازی موتورسواری اندروید ریسنگ موتو از بهترین بازی های تبلت  گوشی اندروید است. بازی بسیار ساده و روان است و شما باید با سرعت گرفتن و جمع کردن سکه امتیاز خود را افزایش دهید و مراقب باشید با ماشین های خیابان برخورد نکنید با پیشروی در بازی، سرعت شما افزایش می یابد و بازی پرهیجان تر می شود. در ادامه دانلود بازی Racing moto که یک بازی کم حجم گوشی اندروید است را برای دانلود رایگان قرار داده ایم.

دانلود بازی برای اندروید
:دانلود دانلود بازی Racing Moto .

بازی جدید اندروید بازی جنگی

بازی ماشین جنگی war machine یک بازی کم حجم گوشی اندروید است که یک بازی جنگی جدید برای گوشی های اندروید و تبلت آندروید است که در این پست بازی موبایل برای دانلود رایگان قرار گرفته است. بازی ماشین جنگ یک بازی پرهیجان جنگی جدید است که در سبک خودش ارائه شده است. داستان بازی از این قرار است که شما در منطقه جنگی تنها گیر افتاده اید و با ماشین جنگی خود در مسیر فرار خود باید با جنگنده های دشمن روبرو شده و به هر طریقی با ماشین تیر انداز خود مسیر فرار را باز کنید و دشمنان را نابود کنید.

در ادامه می توانید این بازی جدید اندروید را دانلود نمایید.

بازی ماشین جنگی
:دانلود دانلود بازی war machine اندروید .

بازی ۶ Java game Fast & Furious

تعداد بازدید: 3081

دانلود بازی سریع خشمگین ۶ جاوا

بازی سریع و خشمگین ۶ که بر اساس فیلم جدید از سری فیلمهای Fast & Furious است که اخیرا روی پرده های سینما بود. بازی Fast & Furious 6 در فرمت جاوا Java ارائه شده است . در این بازی کم حجم موبایل همانند فیلم سریع و عصبانی شما در نقش کارکترهای فیلم با ماشین خود به مسابقه در سطح شهر می پردازید. داستان بازی و فیلم Fast & Furious 6 از این قرار است که شخصیت های اصلی فیلم که دیگر به فکر بازنشستگی هستند مجبور می شوند برای بار دیگر دورهم جمع شوند و ماموریت های پرهیجان خطرناک را انجام دهند. فیلم پر از صحنه های تعقیب و گریز مسابقه ماشین و انفجار است. در طول بازی شما به مسابقه های مختلف می پردازید و با گرفتن نیترو اتومبیل خود را تقویت می کنید و سریعتر مسابقه می دهید. بازی سریع و خشمگین ۶ Java یک بازی ماشین سواری کم حجم موبایل قابل اجرا روی گوشی های نوکیا، سونی اریکسون و سایر گوشی های اجرا کننده جاوا می باشد.

Fast & Furious 6 java Download
:دانلود بازی ۶ Java game Fast & Furious .

دانلود بازی استراتژیک کم حجم جنگی جاوا

دانلود بازی استراتژیک گوشی جاوا Kingdoms & Lords پادشاهان و قلمرو فرماندهی یک بازیJava جدید در سبک استراتژیک است که همانطور که از اسمش مشخص است یک بازی جنگی قدیمی است. داستان این بازی استراتژیک گوشی موبایل از این قرار است که شما فرمانده و پادشاه یک دهکده هستید که ضمن ساخت دهکده (ساختمان های مختلف مثل سربازخانه و …) و تعلیم نیروی نظامی، انتظار جنگ با دشمنان را داشته باشید و آماده مبارزه با امپراطور ظالم باشید.

دانلود این بازی کم حجم استراتژیک به علاقه مندان سبک بازی های کوماندوها، red alert و … پیشنهاد می شود. این بازی جنگی مبارزه ای جاوا java بر روی گوشی های نوکیا Nokia N8, E7, C7, X7, C6-01, Nokia N97, Nokia C6, Nokia X6, Nokia 5800 XpressMusic, نوکیا ۵۵۳۰ XpressMusic, Nokia 5250, Nokia 5235, Nokia 5233, Nokia 5230 Nuron, Nokia 5228, Sony Ericsson Satio ، سونی اریکسون و … قابل اجرا می باشد.

بازی موبایل استراتژیک
:دانلود بازی استراتژیک جنگی جاوا Kingdoms & Lords .

صفحه 1 از 3 صفحه1 2 3


 
f