بازی موبایل شما را به تیر اندازی دعوت میکند !!! بازی که در آن شما توسط تپانچه (اسلحه سبک) به تیراندازی به هدف می پردازید. این بازی قابل

بازی موبایل هدفگیری - بازی سیمبین
:دانلود بازی هدف گیری Targets سیمبین و نوکیا .

اگر خواهان بازی اکشن و اسلحه ای هستید حتما بازی  Russian Roulette v1.0.4 را دانلود و از آن لذت ببرید.این  بازی به سبک تیر اندازی با تفنگ هفت تیر و می تواند شما را بسیار سرگرم خود کند این بازی با فرمت sis می باشد و مخصوص سیمبین سری ۶۰ ویرایش ۳ و ۵ که هم اکنون آماده دریافت است .

بازی تفنگ - بازی موبایل
:دانلود دانلود بازی تفنگی و جذاب موبایل – سیمبین سری ۶۰ ویرایش ۳ و ۵ .

سرعت و هیجان را با بازی جالب و جذاب ۳D Fast and Furious تجربه کنید، یکی از معروفترین بازی های رالی می باشد که از رویه فیلمی با این عنوان (سریع و خشمگین) تولید شده است. این بازی برای سیمبیان سری ۶۰ ویرایش ۵ تولید شده است که هم اکنون می توانید از بازی موبایل دریافت کنید و لذت ببرید . موضوع بازی همانطور که می دانید اتومبیلرانی و مسابقه ماشین در سطح شهر است که غیر قانونی صورت می گیرد.

ماشین - بازی موبایل
:دانلود دانلود بازی زیبای ماشین – سیمبین سری ۶۰ ویرایش ۵ .

دانلود بازی Asphalt 6

تعداد بازدید: 1982

یکی از برترین و معروفترین بازی های گوشی های موبایل ،بازی Asphalt می باشد که نسخه های زیادی از این بازی تا به حال برای گوشی های موبایل با سیتم عامل های مختلف ، تولید و عرضه شده است . این بازی Asphalt 6 که به

بازی موبایل آسفالت - دانلود بازی موبایل - سیمبین
:دانلود دانلود بازی Asphalt 6 .

بازی بسیار زیبا کریکت با فرمت  در این پست قرار گرفته که دارای جذابیت فوق العاده بالایی می باشد این بازی قابلیت بازی آنلاین را نیز دارد و میتوانید . . .

بازی کریکت - بازی موبایل - بازی سیمبین
:دانلود بازی مسابقات قهرمانی کریکت – نوکیا SymbianV3 و S60v5 .

صفحه 1 از 1 صفحه1


 
f