بازی موبایل جنگ مدرن Modern Combat 4 Zero Hour Java از بازی های محبوب اکشن کامپیوتر و موبایل است که نسخه جاوای این بازی را شرکت  Gameloft ساخته است و این بار ورژن جدید این بازی جنگی موبایل به اسم ساعت صفر عرضه شده است. داستان این بازی جنگی ماموریتی از این قرار است که پس از جنگ هسته ای جهانی، تنها شانس برای جلوگیری از نابودی جهان در دست سربازان حرفه ای است که شما باید در نقش آنها بازی کرده و دنیا را نجات دهید. دانلود این بازی کم حجم اکشن جاوا “مدرن کمبت” در سایز ۳۲۰ در۲۴۰ و  ۳۶۰ در ۶۴۰ در ادامه مطلب قرار گرفته است.

دانلود بازی جاوا جنگی موبایل
:دانلود دانلود بازی جنگی اکشن جاوا Modern Combat 4 Java .

در بازی جالب و سرگرم کننده  Agility Cityبرای گوشی شخصیت اصلی یک سگ چابک بامزه است که با رد کردن و پرید از موانع و جمع کردن اشیا با ارزش امتیاز می گیرید و موانع سخت تر را پشت سر می گذارید. این بازی جالب و پر هیجان برای گوشی های اندروید Android است.

دانلود بازی گوشی سگ چابک
:دانلود دانلود بازی موبایل Agility City .

دانلود بازی راننده Driver جاوا Java

حتما بازی راننده Driver را می شناسید که از بهترین بازی های ماشین سواری ماموریتی است که شما در نقش یک راننده حرفه ای باید ماموریت های مختلف را انجام دهید. در این مطلب دانلود بازی Driver 3 در فرمت Java جاوا رو برای شما عزیزان تدارک دیده ایم، این بازی در سبک بازی هایی مانند GTA است که طرفداران زیادی دارند. هم اکنون شما می تونید این بازی کم حجم گوشی را از بازی موبایل دانلود و از آن لذت ببرید.

حجم فایل :  ۱mb

بازی موبایل درایور - جاوا - بازی زیبا
:دانلود دانلود بازی Driver 3 – جاوا .

مطمئنا از دانلود این بازی مهیج پشیمان نخواهید شد. در بازی بسیار زیبا و سرگرم کننده badman bros شما در نقش یک دزد باید به جمع آوری غنیمت بپردازید و موجودی خود را افزایش دهید. در این بین نیز باید با . . .

Badman Bros
:دانلود دانلود بازی دزد غارتگر badman bros با فرمت جاوا .

صفحه 1 از 1 صفحه1


 
f