بازی رالی مستر پرو گوشی سیمبین و نوکیا

بازی موبایل جدید ماشین سواری سیمبین، Rally 3D master pro یک بازی مسابقه اتومبیل رانی کم حجم سیمبیان برای گوشی های سیمبین symbian (نوکیا، سونی اریکسون، سامسونگ، ال جی و …) است. بازی رالی ۳ بعدی همانند اکثر بازی های مسابقه ماشین بوده و البته نسبت به اینکه یک بازی کم حجم موبایل است کیفیت و گرافیک به نسبت خوبی دارد. در ادامه دانلود بازی رالی مستر پرو و توضیحات بیشتر قرار گرفته است.

دنلود بازی Rally master pro
:دانلود دانلود بازی رالی ۳d Rally سیمبین .

بازی موبایل دزدان دریایی جاوا Pirates Of The Caribbean java game

بازی دزدان دریایی کارائیب جاوا برای گوشی های جاوا و سیمبین (نوکیا، سونی اریکسون و تمام گوشی هایی که java را اجرا می کنند) که یک بازی کم حجم موبایل است که البته کیفیت خوبی دارد. این بازی اکشن پرهیجان بر اساس فیلم جالب Pirates Of The Caribbean  که یکی از پرفروشترین و محبوب ترین فیلمهای سینمایی در این سالها بوده است می باشد که در بازی دزدان دریایی کارائیب شما در نقش جک اسپارو (جانی دپ) این دزد دریایی قهرمان فیلم با شمشیر خود به نبرد به دشمنان می پردازید. بازی جاوا Pirates Of The Caribbean در دو سایز مختلف ارائه شده است تا این بازی موبایل بر روی اکثر گوشی های جاوا (کیبوردی و لمسی) اجرا شود.

بازی دزدان دریایی کاراییب جاوا
:دانلود بازی دزدان دریایی کارائیب جاوا .

بازی جدید اندروید دزد بانک

بازی موبایل daddy was a thief بابام یه دزد بوده! یک بازی جدید جالب اندروید به سبک جدید است که ساعت ها شما را سرگرم می کند. این بازی موبایل معروف به بازی سارق بانک نیز می باشد که یکی از بهترین بازی های اندروید از نظر بازی موبایل انتخاب شده است.

داستان بازی daddy was a thief از این قرار است که یک کارمند اخراج می شود و از آنجا که خرج خانواده خود را می دهد نمی تواند با زن و بچه اش روبرو شود پس تصمیم به سرقت از بانک می گیرد! در بازی “بابام یک دزد بود” شما در نقش این دزد بانک پس از سرقت از بانک در طبقات مختلف ساختمان کناری بانک فرار می کنید و پلیس به دنبال شماست. در هر طبقه وسایل و لوازم و مختلف (مثل گاو صندوق، یخچال، کمد و …) قرار دارد و شما با آیتم ها مختلف روبرو می شوید. در بعضی طبقات پلیس ها دنبال شما می افتند که باید فرار کنید و زودتر خود را به طبقات پایین تر برسانید.

با پریدن روی گاوصندوق ها، کمد ها و … آنها را ترکانده و سکه های داخلشان را جمع می کنید. با جمع کردن سکه های بیشتر می توانید سفینه و موشک و … سوار شوید و زودتر فرار کرده و به طبقات پایین تر برسید و امتیاز بیشتری بگیرید. در حین این بازی جدید آندروید ماموریت های مختلفی به شما داده می شود که با انجام آن می توانید قفل آیتم های جدید جالب را باز کنید و بازی دزد بانک را جذاب تر کنید.

بازی موبایل جدید اندروید
:دانلود بازی دزد بانک Daddy was a Thief .

دانلود بازی بریدن میوه ها

نسخه جدید بازی فروت نینجا Fruit ninja که میوه قاچ کن Fruit Slasher نام دارد و یک بازی ۳ بعدی برای گوشی های اندروید است را برای دانلود قرار داده ایم. در بازی موبایل اندروید Fruit Slasher 3D طبق روال بازی نینجای میوه شما باید میوه هایی که برایتان پرتاب می شوند را با شمشیر قاچ کنید با این تفاوت که بازی فروت اسلشر کیفیت بالاتری دارد و مراحل جالب جدیدی به آن اضافه شده است. بازی Fruit Slasher دارای گرافیک سه برای تبلت اندروید و گوشی اندروید برای دانلود رایگان قرار گرفته است.

بازی قاچ کردن میوه ها
:دانلود نسخه جدید بازی قاچ کردن میوه ها Fruit Slasher 3D .

بازی موبایل هدایت و فرود هواپیما در باند فرودگاه

دانلود بازی جدید air control کنترل هواپیما که من رو یاد بازی ریور راید River Ride بازی خاطره انگیز آتاری انداخت البته بازی سبکش فرق داره و اینجا شما به مسابقه پرواز و جا خالی دادن از موانع در حین بازی خلبانی نمی پردازید بلکه وظیفه فرود هواپیما در فرودگاه های مختلف رو بر عهده دارین! دانلود بازی کنترل هواپیما یک بازی جدید اندروید است که بازی کم حجم می باشد. بازی air control شامل مراحل متنوع است که شما باید با پرواز و کنترل هواپیما آن را در باند فرودگاه بنشانید بدون آنکه صانحه ای بیافرینید!

دانلود بازی Air control بازی اندروید
:دانلود دانلود بازی فرودگاه اندروید air control .

صفحه 1 از 1 صفحه1


 
f