بازی موبایل جدید ماشین سواری اندروید

بازی آموزش رانندگی در شهر

بازی dr. driving یک بازی جدید ماشین برای گوشی و تبلت های اندروید است که به نسبت اینکه یک بازی کم حجم به حساب می آید کیفیت خیلی خوبی دارد. می توانید از ۳ زاویه بازی را انجام دهید و رانندگی کنید که پیشنهاد می کنم از زاویه داخل ماشین (از دید راننده) بازی را انجام دهید تا رانندگی در شهر را بیشتر حس کنید. بازی شامل ماموریت های مختلف است که قدرت رانندگی شما را تست می کند. در مراحل اول بازی ماشین سواری دکتر درایوینگ ماموریت شما رفتن به مسیر های مختلف و پارک کردن ماشین (پارک دوبل) در خیابان است که خود یک آموزش رانندگی می باشد! در یکی از مراحل بازی ماشین شما ترمز بریده است و باید حین انجام بازی حسابی مراقب باشید تا تصادف نکنید. هنگام دور زدن در خیابان حتما راهنما بزنید تا امتیاز دریافت کنید. با انجام ماموریت های مختلف رانندگی در شهر امتیاز می گیرید و می توانید ماشین های جدید و بهتر خریداری کنید.

دانلود بازی اندروید ماشین سواری در شهر
دانلود: بازی رانندگی در شهر دکتر درایو Dr. Driving .

بازی رالی مستر پرو گوشی سیمبین و نوکیا

بازی موبایل جدید ماشین سواری سیمبین، Rally 3D master pro یک بازی مسابقه اتومبیل رانی کم حجم سیمبیان برای گوشی های سیمبین symbian (نوکیا، سونی اریکسون، سامسونگ، ال جی و …) است. بازی رالی ۳ بعدی همانند اکثر بازی های مسابقه ماشین بوده و البته نسبت به اینکه یک بازی کم حجم موبایل است کیفیت و گرافیک به نسبت خوبی دارد. در ادامه دانلود بازی رالی مستر پرو و توضیحات بیشتر قرار گرفته است.

دنلود بازی Rally master pro
دانلود: دانلود بازی رالی ۳d Rally سیمبین .

بازی جدید اندروید بازی جنگی

بازی ماشین جنگی war machine یک بازی کم حجم گوشی اندروید است که یک بازی جنگی جدید برای گوشی های اندروید و تبلت آندروید است که در این پست بازی موبایل برای دانلود رایگان قرار گرفته است. بازی ماشین جنگ یک بازی پرهیجان جنگی جدید است که در سبک خودش ارائه شده است. داستان بازی از این قرار است که شما در منطقه جنگی تنها گیر افتاده اید و با ماشین جنگی خود در مسیر فرار خود باید با جنگنده های دشمن روبرو شده و به هر طریقی با ماشین تیر انداز خود مسیر فرار را باز کنید و دشمنان را نابود کنید.

در ادامه می توانید این بازی جدید اندروید را دانلود نمایید.

بازی ماشین جنگی
دانلود: دانلود بازی war machine اندروید .

بازی موبایل Angry birds star wars 2 Java

دانلود بازی پرندگان خشمگین جاوا برای گوشی های لمسی و غیر لمسی جاوا نسخه جنگ ستارگان ۲ که جدیدترین بازی پرنده های عصبانی است. پرندگان خشمگین برای گوشی های نوکیا، سونی اریکسون، سامسونگ، زیمنس، ال جی و تمام گوشی های پشتیبانی کننده از جاوا می باشد (گوشی های کیبوردی و لمسی تاچ). در مطالب قبلی بازی موبایل سایر نسخه های دانلود بازی پرندگان خشمگین را برای دانلود رایگان قرار دادیم و در این پست دانلود جدیدترین ورژن Angry birds Star wars 2 که تم فیلم جنگ ستارگان را دارد برای گوشی های جاوا و سیمبین قرار داده ایم.

در بازی انگری بیردز جنگ ستارگان پرنده های عصبانی بازی با شخصیت های فیلم معروف جنگ ستاره ها ترکیب شده و به جنگ با دشمنان، خوک هایی که لباس های شخصیت های بد فیلم استار وارز را پوشیده اند، می پردازند.

بازی جدید کم حجم

بازی پرندگان خشمگین جدید جاوا در ۲ نسخه Angry Birds برای گوشی های لمسی جاوا و Angry birds گوشی جاوا کیبوردی (غیر لمسی) ارائه شده است و هر دو بازی کم حجم موبایل محسوب می شوند.

download java angry birds star wars 2
دانلود: پرندگان خشمگین جنگ ستارگان – جاوا .

بازی زامبی – کشتن زامبی ها

در این بازی جدید جالب Bunch of Zombies یک بازی اندروید سرگرم کننده است که تم هیجانی اما خنده دار دارد و در آن شما با ۳ کاراکتر به کشتن زامبی ها می پردازید. بازی سبک کارتونی اما هیجانی دارد و یکی از جدیدترین بازی های اندروید به حساب می آید. در مطالب قبلی سبک های مختلف بازی زامبی را برای گوشی های مختلف برای دانلود رایگان قرار دادیم که همگی بازی های ترسناک و پرهیجان بودند مثل بازی زامبی بزرگراه که برای گوشی های اندروید بود و بازی سرایت زامبی که برای گوشی های سیمبین و نوکیا برای دانلود قرار گرفت. اما این بازی دسته زامبی ها همانطور که گفتیم یک بازی fun و سرگرم کننده و البته پرهیجان است اما نه آن چنان ترسناک.

بازی زامبی کش
دانلود: بازی زامبی Bunch of Zombies اندروید .

صفحه 5 از 58 صفحه اول ... 3 45 6 7... 10 20 30... آخر


 
f