دانلود رایگان بازی شمشیر تاریکی

بازی جدید اندروید سایه تیغ Shadow Blade

بازی Shadow Blade یا سایه تیغ که به بازی شمشیر تاریکی معروف شده است، یکی از بهترین بازی های موبایل در ماه های اخیر است. بازی شمشیر تاریکی، بازی اکشن سبک نینجا و شمشیر بازی است که شخصیت اصلی بازی نینجای تازه کاری است که این جنگجوی شمشیر باز به دنبال ارتقای مهارت شمشیر بازی و قدرت های مبارزه ای در این بازی است. بازی شامل ۴۰ مرحله پر هیجان با کیفیت HD است که در ادامه، دانلود رایگان بازی شمشیر تاریکی را در سایت دانلود بازی قرار داده ایم.

بازی موبایل شمشیر تاریکی
دانلود: دانلود بازی شمشیر تاریکی Shadow Blade .

بازی ماریو قارچ خور جاوا Mario Mushroom java

دانلود بازی موبایل سوپر ماریو

بازی ماریو قارچ خور گوشی که یک بازی معروف قدیمی است که اولی بار روی نینتندو و گیم بوی ارائه شد و سال ها بعد روی کامپیوتر عرضه شد و این بار بازی موبایل قارچخور جاوا برای گوشی های جاوا (نوکیا، سونی اریکسون، سامسونگ و ال جی و سایر گوشی های جاوا) عرضه شده است.

اگر گوشیتان اندروید است می توانید با دانلود نرم افزار J2me این بازی را روی گوشی آندروید نیز دانلود و اجرا نمایید: دانلود نرم افزار اجرای بازی جاوا روی اندروید

در ادامه می توانید بازی موبایل Super Mario Mushroom Java را که بازی کم حجم است را دانلود نمایید.

دانلود بازی super mario
دانلود: دانلود بازی قارچ خور جاوا جدید .

دانلود بازی تنیس اندروید

بازی جدید تنیس موبایل: استیک من تنیس Stickman Tennis برای گوشی و تبلت اندروید یک بازی کم حجم جدید است که بسیار سرگرم کننده، جالب و شامل ۶۴ مرحله مسابقه تنیس می باشد. این بازی تنیس گوشی شامل ۵ زمین تنیس چمن، خاک و … می باشد. گیمینگ بازی تنیس بسیار ساده و روان است و ساعت ها شما را سرگرم می کند. در ادامه می توانید این بازی زیبا را رایگان دانلود نمایید.

دانلود بازی موبایل
دانلود: بازی تنیس Stickman Tennis اندروید .

بازی موبایل جدید ماشین سواری اندروید

بازی آموزش رانندگی در شهر

بازی dr. driving یک بازی جدید ماشین برای گوشی و تبلت های اندروید است که به نسبت اینکه یک بازی کم حجم به حساب می آید کیفیت خیلی خوبی دارد. می توانید از ۳ زاویه بازی را انجام دهید و رانندگی کنید که پیشنهاد می کنم از زاویه داخل ماشین (از دید راننده) بازی را انجام دهید تا رانندگی در شهر را بیشتر حس کنید. بازی شامل ماموریت های مختلف است که قدرت رانندگی شما را تست می کند. در مراحل اول بازی ماشین سواری دکتر درایوینگ ماموریت شما رفتن به مسیر های مختلف و پارک کردن ماشین (پارک دوبل) در خیابان است که خود یک آموزش رانندگی می باشد! در یکی از مراحل بازی ماشین شما ترمز بریده است و باید حین انجام بازی حسابی مراقب باشید تا تصادف نکنید. هنگام دور زدن در خیابان حتما راهنما بزنید تا امتیاز دریافت کنید. با انجام ماموریت های مختلف رانندگی در شهر امتیاز می گیرید و می توانید ماشین های جدید و بهتر خریداری کنید.

دانلود بازی اندروید ماشین سواری در شهر
دانلود: بازی رانندگی در شهر دکتر درایو Dr. Driving .

بازی رالی مستر پرو گوشی سیمبین و نوکیا

بازی موبایل جدید ماشین سواری سیمبین، Rally 3D master pro یک بازی مسابقه اتومبیل رانی کم حجم سیمبیان برای گوشی های سیمبین symbian (نوکیا، سونی اریکسون، سامسونگ، ال جی و …) است. بازی رالی ۳ بعدی همانند اکثر بازی های مسابقه ماشین بوده و البته نسبت به اینکه یک بازی کم حجم موبایل است کیفیت و گرافیک به نسبت خوبی دارد. در ادامه دانلود بازی رالی مستر پرو و توضیحات بیشتر قرار گرفته است.

دنلود بازی Rally master pro
دانلود: دانلود بازی رالی ۳d Rally سیمبین .

صفحه 4 از 58 صفحه اول ... 2 34 5 6... 10 20 30... آخر


 
f