بازی بوکس موبایل قهرمان مشت زنی Punch Hero برای دانلود برای گوشی های آندروید Android. پانچ هیرو یک بازی ورزشی هیجانی است که شما به عنوان یک بوکسور وارد مسابقات بوکس شده و با ضربات مختلف هوک، آپر کات، جب و سایر ضربات خود حریفان خود را ناک اوت کنید. با پیشروی در این بازی قدرت ضربات خود را افزایش می دهید و لوازم بکس دستکش، کمر بند بوکس و … بخرید و ضربات خاص قدرتی را به ضربه های خود اضافه کنید. هم چنین می توانید از دوستانتان عکس گرفته و آن ها را جزو رقبای خود در رینگ بوکس قرار دهید و مبارزه کنید! بازی بوکس پانچ هیرو پیشنهاد سایت بازی موبایل است که برای دانلود قرار گرفته است.

بازی مسابقه بوکس گوشی موبایل، دانلود بازی بکس اندروید
دانلود: دانلود بازی بوکس Punch Hero موبایل اندروید .

دانلود بازی موبایل مدیریت باغ وحش Wonder Zoo برای گوشی های سیمبین Symbian S60v5 و نوکیا Nokia. در بازی باغ وحش شگفت انگیز شما مدیر یک باغ وحش هستید که باید وظایف گوناگون از قبیل خرید حیوانات مختلف، ساخت فضای مناسب و دکوراسیون، غذا دادن به حیوانات باغ وحش، کاشت درختان مختلف، نظافت و … را مدیریت کنید. علاوه بر این شما در این حین، بازی های کوچک فکری و جالب دیگری نیز انجام می دهید که هم امتیاز می گیرید و هم میزان رضایت مراجعین به باغ وحش را بالا می برید.

بازی مدیریت باغ وحش گوشی سیمبیان نوکیا
دانلود: دانلود بازی سیمبین باغ وحش Wonder Zoo .

بازی موبایل پرنده های سخنگو روی طناب Talking Birds on a wire یک بازی بامزه و به نسبت ساده  و زیبا برای گوشی های اندروید Android برای دانلود است. در این بازی چند پرنده آبی رنگ قد و نیم قد روی کابل سیم برق هستند که نگران افتادن از روی این طناب هستند! با لمس صفحه گوشیتان پرنده ها می پرند و با کشیدن پایین این سیم کابل و رها کردن آن پرنده ها به هوا پرتاب می شوند. همچنین این پرنده ها صدای شما را می شنوند و عکس العمل نشان می دهند.

بازی موبایل پرنده های روی سیم، بازی پرندگان سخنگو برای گوشی
دانلود: دانلود بازی پرندگان روی سیم Talking Birds On A Wire .

بازی Skeeter Beater بازی موبایل جدیدی نیست اما یکی از بازی هایی است که زمان خود جذابیت بالایی داشت، و این بار نسخه آندروید Android لمسی آن را برای دانلود قرار دادیم. با اجرای این بازی دوربین گوشی شما فعال شده و پشه هایی که در هوا نامرئی هستند را ببینید و بکشید. کافی است پشه های مزاحم ویز ویزو را با انگشت خود لمس کرده و از بین ببرید.

دانلود بازی موبایل مگش کش، بازی کشتن پشه ها برای گوشی
دانلود: دانلود بازی موبایل کشتن پشه ها Skeeter Beater .

بازی ماشین باگی Baja Buggy یک بازی جاوا برای موبایل برای دانلود قرار دادیم. همانطور که از اسم این بازی بر می آید یک بازی ماشین سواری در بیابان با ماشین های باگی می باشد. بازی گرافیک ساده ای دارد و در رزولوشن های ۲۴۰×۳۲۰ و ۶۴۰×۴۸۰ پیکسل بنا به درخواست های زیاد بازی موبایل جاوا java ارائه شده است.

مسابقه ماشین صحرا باجا باگی برای موبایل، دانلود بازی موبایل ماشین سواری
دانلود: دانلود بازی ماشین سواری باگی Baja Buggy با فرمت جاوا .

صفحه 30 از 58 صفحه اول ... 10 20... 28 2930 31 32... 40 50... آخر


 
f