بازی موبایل جاوا زامبی ها مقابل حیوانات مزرعه Java Zombie vs Pets یک بازی کم حجم گوشی برای دانلود رایگان است. داستان بازی از این قرار است که زامبی ها با مزرعه حمله کرده اند و شما باید گاو و گوسفندان مزرعه را نجات دهید و به این طریق که زامبی ها و حیوانات در مزرعه به سمت یک تیغ کشنده می دوند و شما باید با کلیک روی حیوانات آن ها را از دویدن به سمت تیغه برنده دور کنید. دقت کنید که نباید زامبی ها را نجات دهید که با این کار بازی سخت تر می شود. بازی گوشی جنگ زامبی ها و حیوانات یک بازی جدید سبک ساده اما سرگرم کننده برای گوشی های جاوا (نوکیا: سیمبین، سونی اریکسون و …) می باشد.

بازی کم حجم گوشی دانلود رایگان بازی زامبی نوکیا
دانلود: دانلود بازی زامبی مقابل حیوانات Zombie vs Pets .

دانلود بازی پاندای چاق موبایل Run Panda Run یک بازی جدید که شما در نقش یک خرس پاندا باید از موانع خطرناک و مرموز عبور کنید. دانلود رایگان بازی موبایل بدو پاندا برای گوشی های اندروید Android می باشد.
در راه خود در جنگل مراقب موانع خطرناک مثل مواد منفجره، حشرات موذی، صخره های خطرناک و آب و … که به موقع پرش کنید و آیتم های مختلف را بگیرید تا قدرتتان افزایش یابد. گرافیک HD بازی پاندا و رنگ های زیبا به جذابیت این بازی موبایل می افزاید. پرش پاندا گاهی دیوانه وار بوده و همانند یک نینجا یا سوپرمن و یا یک قهرمان ابر انسان خواهد بود!! مراحل اول بازی پاندای آندروید ساده است اما به سرعت عمل بالای شما نیاز است.
معرفی آیتم هایی که در مسیر مراحل بازی است:
آتش: پرش پاندا به صورت تصادفی
سیب: به پاندا بال می دهد!
گیلاس و توت فرنگی: افزایش امتیاز
و …

بازی پاندا کونگ فو کاراته باز Panda Run
دانلود: دانلود بازی پاندا دونده Run Panda Run .

بازی موبایل گلادیاتور جاوا Java Gladiator escape برای دانلود مجانی برای گوشی های جاوا و نوکیا nokia. داستان بازی فرار گلادیاتور که به بازی موبایل اسپارتاکوس هم معروف است از این قرار است که شما در نقش یک گلادیاتور جنگجو برای پیدا کردن همسر مورد علاقه خود تصمیم به فرار از زندان می گیرید. در این بازی کم حجم گوشی شما باید ضمن فرار با سرعت از مسیرهای سخت حرکت کرده به موقع از موانع پرش کرده و دشمنان را سر راه خود نابود کنید. بازی گلادیاتور برای گوشی های نوکیا ۵۲۲۸، ۵۸۰۰، ۵۵۳۰، ۵۲۳۰، N97، X6، C6، N8، E7، C7، X7 و سایر گوشی های سیمبین قابل اجراست.

بازی موبایل اسپارتاکوس جاوا spartacus java
دانلود: دانلود بازی فرار گلادیاتور Gladiator Escape .

دانلود بازی سنجاب دونده روی یخ Ice Runner که این بازی برای گوشی موبایل های اندروید Android می باشد. در این بازی موبایل شما در کارکتر یک سنجاب با مزه در یک سفر مخاطره آمیز با پرش از موانعی مثل هیولاها، گلوله های برف، شعله های آتش، تکه های یخ و زنبورها و … مراحل این بازی جالب را طی خواهید کرد. بازی سنجاب در عصر یخبندان یک بازی کم حجم موبایل است که گرافیک ساده اما زیبایی دارد و در سبک بازی های ۲بعدی هیجان انگیز ارائه شده است.

دانلود بازی موبایل سنجاب عصر یخ اندروید
دانلود: دانلود بازی سنجاب Ice runner .

دانلود بازی فوتبال گوشی جاوا Real Football 2013 برای گوشی های Java. این بازی کم حجم در سایز ۱۲۸×۱۲۸ برای دانلود رایگان قرار گرفته است. بازی موبایل فوتبال واقعی یکی از محبوب ترین بازی های گوشی از کمپانی بزرگ ساخت بازی موبایل GameLoft است که در سال ۲۰۱۳ عرضه شده و جدیدترین نسخه بازی فوتبال موبایل است.

بازی موبایل فوتبال گوشی 2013
دانلود: بازی فوتبال جاوا Java Real Football 2013 .

صفحه 20 از 58 صفحه اول ... 10... 18 1920 21 22... 30 40 50... آخر


 
f