دانلود انیمیشن انگری بیردز Angry Birds animation

در مطالب قبلی دانلود نسخه های مختلف بازی پرندگان خشمگین Angry birds را قرار دادیم. که می توانید از لینک در ادامه مطلب بازی انگری بیردز را دانلود کنید. در این پست یکی از قسمت های منتخب انیمیشن پرندگان عصبانی را برای دانلود رایگان قرار دادیم. این کارتون از سری انیمیشن های کوتاه انگری بیردز است که هر کدام داستان کوتاه با مزه ای در مورد پرندگان خشمگین را نشان می دهد. به زودی نسخه های دیگر بازی angry birds را از سایت بازی موبایل دانلود کنید.

دانلود انیمیشن پرندگان خشمگین
دانلود: کارتون پرندگان خشمگین Download Angry birds .

بازی نواختن موسیقی طبل، درام، پرکاشن موبایل اندروید

دانلود بازی نواختن طبل Tabla که یک بازی کم حجم و جدید گوشی موبایل اندروید است. بازی طبل یک بازی جدید موسیقی است که شما می توانید در آن به نواختن طبل، پرکاشن Percussion ، درام Drum با صداهای هندی، موسیقی عربی، ایرانی و لاتین بپردازید و مهارت موزیک خود را امتحان کنید و صداهای جالب تولید کنید! تابلا در واقع درام عربی را می گویند که صدای شرقی تری نسبت به Drum دارد. از ویژگی های بازی تابلا Tabla android game می توان به صدای با کیفیت، قابلیت مولتی تاچ، ضبط آهنگی که با طبل می نوازید و آهنگی که ساخته اید، لوپ (حلقه)، قابل نصب روی تمامی گوشی ها و تبلت های اندروید و … اشاره کرد. این بازی به نرم افزار درام موبایل نیز معروف است.

دانلود بازی نواختن موسیقی طبل درام
دانلود: بازی نواختن درام و طبل اندروید Android Tabla music game .

دانلود بازی جدید جاوا Java game Chennai Express

دانلود بازی شاهرخ خان موبایل که یک بازی جدید جاوا برای گوشی های موبایل است. بازی Chennai Express به دلیل هندی بودن بازی و داستان مهیج و عاشقانه بازی! به بازی شاهرخ خان (فرار در خیابان) معروف شده است. داستان این بازی موبایل از این قرار است که شخصیت اصلی بازی عاشق دختری می شود که پدرش راضی به این وصلت نیست! با اصرار زیاد شاهرخ خان کفر پدر دختر بالا می آید و در خیابان های هند چوب به دست به دنبال شاهرخ خان عاشق می دود! شما در نقش شاهرخ خان باید به سرعت در خیابانها فرار کنید تا در بازی زنده بمانید. چرا که علاوه بر موانع مختلف در سر راه این عشق، پدر دختر دوستانی شمشیر و چوب به دست در شهر دارد که هر لحظه انتظار رسیدن شما را می کشند. با پریدن و سر خوردن روی زمین از موانع رد شوید. در حین این فرار مهیج در بازی سکه ها را جمع کنید و با آن موتورسیکلت، کفش اسکیت، کایت و … بخرید و بتوانید راحت تر از دست این مرد خشمگین فرار کنید! هم چنین می توانید با سکه قابلیت های خود را در این بازی عشقی بالا ببرید و این فرار ترسناک را لذت بخش تر کنید!

بازی موبایل 2013 جاوا
دانلود: بازی شاهرخ خان جاوا سیمبین نوکیا .

بازی فکری موبایل فرار از اتاق اندروید

دانلود بازی جدید اندروید بازی Endless Room Escape فرار بی پایان از اتاق که یک بازی فکری موبایل است که حسابی فسفر می سوزاند!
Endless Room Escape یک بازی پازلی اندروید است که شامل معماهای مختلف در هر اتاق است که با حل هر یک از معماهای پازلی فکری در هر اتاق این بازی می توانید از آن اتاق فرار کنید و البته وارد اتاق جدید که شامل معمای فکری جدید است بشوید.
معماهای این بازی اندروید جدید شامل رمزگشایی (باز کردن کدها)، حل کردن پازلها، جمع آوری اشیای مختلف و حل مهما می باشد.

دانلود بازی فکری فرار از اتاق
دانلود: بازی جدید اندروید Endless Room Escape .

بازی موبایل سونیک گوشی جاوا و سیمبین Sonic Advance

بازی سونیک Sonic از محبوب ترین بازیهای سگا SEGA در چندین سال پیش بود. بازی سونیک جوجه تیغی که به مبارزه با دشمن خود دکتر روبوتنیک (اگمن: تخم مرغی) می رود که قصد نابودی دنیا را دارد و ربات جدیدی به نام Metal Knuckles را ساخته تا به اهداف شوم خود برسد. سونیک در مسیر بازی با موجوداتی که توسط Dr. Robotnic یا همان Dr. Eggman به تسخیر در آمده اند مواجه می شود و با حرکت چرخشی خاص خود موانع را از سر را بر می دارد و با دویدن سرعت می گیرد و طبق روال بازی سونیک سکه جمع می کند و امتیاز می گیرد.  در این مقاله دانلود بازی سونیک جاوا برای گوشی های سیمبین و کلیه گوشی هایی که از جاوا پشتیبانی می کنند را قرار دادیم. بازی Sonic کیفیت خوبی دارد و شما را به خاطرات قدیم این بازی زیبا می برد. این بازی کم حجم موبایل قابل نصب روز گوشی های سیمبین ۱، سیمبین ۳، آنا و بل می باشد.

دانلود بازی موبایل سونیک
دانلود: دانلود بازی سونیک Symbian & Java Sonic .

صفحه 10 از 58 صفحه اول ... 8 910 11 12... 20 30 40... آخر


 
f